سیاست حریم خصوصی

 1. رمز امنیتی و حفظ ایمیل و آدرس خود : شما مسئول حفظ امنیت و کنترل کافی از هر شناسه ، کلمه عبور ، شماره شناسایی شخصی ، و یا هر کد دیگری که برای دسترسی به خدماتفروشگاه اینترنتی داف كالا استفاده می کنید هستید. همینطور شما مسئول به روز نگه داشتن آدرس پستی و آدرس ایمیل خود در مشخصات حساب کاربری خود هستید
 2. اگر شما دسترسی به حساب کاربری خود را به کسی بدهید (با دادن اطلاعات ورود خود) و آنها خرید  را بدون آگاهی یا اجازه شما انجام دهند ، شما مسئول هر گونه نتیجه استفاده هستید.
 3.  اگر خرید غیر مجاز و یا دسترسی غیر مجاز در حساب کاربری شما رخ داده است شما باید فورا واحد پشتیبانی فروشگاه اینترنتی داف كالا را مطلع کنید.
 4.  شما باید به طور منظم وارد بخش مدیریت حساب کاربری خود شوید ، تا اطمینان حاصل شود در صورتحساب شما خرید غیر مجاز و یا اشکال دیگر وجود ندارد.
 5. کوکی ها فایل های کوچک داده ای هستند که روی کامپیوتر شما میمانند و به ما این امکان را میدهند که وقتی دوباره به سایتفروشگاه اینترنتی داف كالا برمیگرید ، شما را به عنوان مشتری خود بشناسیم . زمانی که شما توسط ایمیل و کلمه رمز خود در سایت فروشگاه اینترنتی کتاب داف كالا لاگین میکنید ما یک کوکی از نوع سشن را در کامپیوتر شما ذخیره می کنیم. ما این سشن را به کامپیوتر شما می فرستیم که تا زمانی که در وبسایت فروشگاه اینترنتی داف كالا لاگین هستید و از صفحات مختلف سایت فروشگاه اینترنتی داف كالا استفاده میکنید(در طول همان سشن) دیگر نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه رمز خود نباشید . ما کوکی های خود را کد میکنیم و به این ترتیب فقط خودمان قادر به ترجمه و بازیابی اطلاعات موجود در آنها هستیم. اگر مایل باشید میتوانید اجازه ذخیره کوکی های ما را در مرورگر خود غیر فعال کنید ، ما همچنین ممکن است اطلاعاتی در مورد کامپیوتر شما یاسایر وسایل ارتباطی شما جمع آوری کنیم تا ریسک و امکان سرقت توسط اشخاص دیگر به اکانت شما کاهش دهیم.
 6. در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ،فروشگاه اینترنتی داف كالا اکانت را شناسایی و مسدود می نماید. مراتب جهت پیگیریهای لازم به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.
 7. نهادهای قانون گذاری، برای محصولات فرهنگی هیچگونه مالیاتی از جمله مالیات ارزش افزوده (VAT) در نظر نگرفته اند. لذا،فروشگاه اینترنتی داف كالا نیز در زمان تهیه فاکتور و ارائه به مشتری، هیچگونه وجهی از بابت مالیات دریافت نمی نماید.
 8. یکی از تعهدات مهمفروشگاه اینترنتی داف كالا به کاربران خود ایمن کردن اطلاعات مشتریان در بالاترین سطح استانداردهای امنیت اطلاعات است، به همین منظور فروشگاه اینترنتی داف كالا از امنیت های کامپیوتری مانند فایروال ها و پنهان کردن اطلاعات به منظور مخفی نگه داشتن اطلاعات در مسیر و عدم دسترسی به آن ، در طول مسیر میان سرورهای فروشگاه اینترنتی داف كالا تا کامپیوتر کاربران استفاده میکند.
 9. اگر احیاناً در ارسال سفارش شما مشکلی پیش آمده بود (آیتمی اضافه یا کم ارسال شده بود) لطفاً در اسرع وقت با استفاده از اطلاعات موجود در صفحه “تماس با ما” مراتب را به فروشگاه اینترنتی داف كالا اطلاع دهید تا مشکل برطرف گردد.
 10. ۱۰٫ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طریق پیک فروشگاه انجام شده و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست انجام می شود
 11. به علت نوع محصولات ارائه شده درفروشگاه اینترنتی داف كالا  که کتاب میباشد ، این فروشگاه اینترنتی مسئولیتی در قبال خدمات پس از فروش نخواهد داشت.
 12. قیمت های ارائه شده در فاکتور پس از نهایی شدن خرید، قطعی می باشد.
 13. قيمتها به خاطر نوسانات بازار، روزانه به روز مي شوند. قيمتي که درزمان قطعي شدن سفارش مشتري درسايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.